GAZETA +

Rozana Radi shpërthen me lot në emision live, arsyeja do ju befasojë! (Video)

Rozana Radi shpërthen me lot në emision live, arsyeja do ju befasojë! (Video)

Këngëtarja Rozana Radi ishte e ftuar këtë të hënë në Televizionin Klan në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit, ku përjetoi momente prekëse gjatë videomesazhit të së motrës, Andetës. Rozana dhe e motra, veçanërisht nuk i mbajtën dot lotët kur Andeta përmendi momentet e vështira të humbjes së prindërve. Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: VIDEO

Unë kam gjet tjetrin, për ça do qaj të vjetrin’, Big Mama sapo na tregoi të dashurin e ri!

Unë kam gjet tjetrin, për ça do qaj të vjetrin’, Big Mama sapo na tregoi të dashurin e ri!

Nuk do ta besoni se cila këngëtare e njohur është në këtë (Foto)

Nuk do ta besoni se cila këngëtare e njohur është në këtë (Foto)

Ndonëse prej disa kohësh i mungon skenës dhe muzikës me ndonjë produksion të ri, sërish këngëtaren Besa Kokëdhima e kemi të pranishme me postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka sjellë në vëmendje kohën e fëmijërisë duke publikuar një Instastories një foto me motrën e saj Era këngëtarja ka ruajtur shumë nga tiparet që ka edhe në […]

Tronditen shqiptarët, ja kush vdiq para pak minutave në burg (Video)

Tronditen shqiptarët, ja kush vdiq para pak minutave në burg (Video)

Një i burgosur që vuante dënimin në burgun e Zaharisë në Krujë ka ndërruar jetë në burg. Personi me iniciale (A.B) u denua per arsye se kishte bërë shumë krime në shqipëri, dhe njihej si bosi i shqipërisë. Sipas të dhënave të policisë (A.B) vdiq në burg përshkak se ndodhi një rrahje masive në burg mes tij dhe të burgosërve […]

“Më mbani në burg…”, Tahiri bën deklaratën që cuditi gjyqtaren e Krimeve të Rënda

“Më mbani në burg…”, Tahiri bën deklaratën që cuditi gjyqtaren e Krimeve të Rënda

Mos e humbisni, kapet mat Ilda Bejleri, zbulohet i dashuri i saj, por edhe më befasuese ai është deputeti i njohur shqiptarë

Mos e humbisni, kapet mat Ilda Bejleri, zbulohet i dashuri i saj, por edhe më befasuese ai është deputeti i njohur shqiptarë

Lajmi Fundit: Ngjarje tragjike sapo ndodhi….Nusja shqiptare vret veten një ditë pas dasmës, arsyeja e tmerrshme/ Pamje

Lajmi Fundit: Ngjarje tragjike sapo ndodhi….Nusja shqiptare vret veten një ditë pas dasmës, arsyeja e tmerrshme/ Pamje

Dalin pamjet e tmerrit / Momenti i ekzekutimit të dy të rinjve shqiptarë (Kujdes Pamjet)

Dalin pamjet e tmerrit / Momenti i ekzekutimit të dy të rinjve shqiptarë (Kujdes Pamjet)

PUBLIKOHEN SHIFRAT, 7 MILIARDË BISEDA PËR 24 ORË VETËM NË MESSENGER

PUBLIKOHEN SHIFRAT, 7 MILIARDË BISEDA PËR 24 ORË VETËM NË MESSENGER

Tekonologjia e ka çuar komunikim mes njerëzve në një tjetër nivel. Me aplikacionet dhe rrjetet sociale që të mundësojnë komunikim pa fund, niveli i komunikimit dhe shkëmbimit të mesazheve në ditët e sotme është në nivelet më maksimale. Messenger njoftoi se në vitin që po mbyllet, përdoruesit e këtij aplikacioni kanë dërguar më shumë se 7 miliardë biseda në një […]

E pabesueshme! Arjan Çani ‘zbërthen’ live Big Mama-n këngëtaren!

E pabesueshme! Arjan Çani ‘zbërthen’ live Big Mama-n këngëtaren!

Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në showbiz-in shqiptar. Ajo ishte sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, nga ku foli për jetën private dhe operacionin në stomak. Por ndryshe nga shumë personazhe të tjerë, Big Mama ishte veshur me golf dhe tha se e ka veshur për shkak të problemeve që i […]