LAJME

Rrëfehet Majlinda Bregu: Bashën e njoh që në gjimnaz për…, ja pse me hoqi nga Parlamenti

Rrëfehet Majlinda Bregu: Bashën e njoh që në gjimnaz për…, ja pse me hoqi nga Parlamenti

Mua më nxorrën nga parlamenti se fillova ta shihja në mënyrë kritike 4 vjet më parë”. Kështu e nisi bisedën në studion e “Provokacija” në ABC News ish-deputetja dhe ish-ministrja demokrate Majlinda Bregu. Ajo pranon se nuk ishte zgjedhja e saj që të ishte jashtë parlamentit, por mendon që nëse parlamenti vazhdon në këtë formë që është, nuk do që […]

“Masat për përmbytjet u morën me vonesë”, Ademi shpërthen ndaj Prençit: Turp t’i vijë

“Masat për përmbytjet u morën me vonesë”, Ademi shpërthen ndaj Prençit: Turp t’i vijë

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur deklaratës së kreut të Emergjencave Civile Shemsi Prençi se situata për përmbytjet në Shkodër është paralajmëruar dhe se masat janë marrë me vonesë nga ana e bashkisë. Gjatë një lidhje direkte në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në News24, Ademi tha se ka kërkuar që para dy […]

Ai urdhnon kuajve për t’u radhitur. Tani shikoni atë në mes se cfare ben..Epebesueshme:

Ai urdhnon kuajve për t’u radhitur. Tani shikoni atë në mes se cfare ben..Epebesueshme:

Ai urdhnon kuajve për t’u radhitur. Tani shikoni atë në mes se cfare ben..Epebesueshme: Këta kuaj gjigantë të butë në Turtle Ranch, po mësojnë truket më të reja për të shfaqur tifozët e tyre kohë pas kohe. Përveç Clydesdale madh, fermë gjithashtu pret shumë lojtarë të tjerë me katër këmbë të cilët janë trajnuar nga trajnimi Robin Witshire në një […]