LAJME

on October 6, 2016 at 8:13 pm

Me plisa në kokë tifozët kroatë i bien çiftelisë në Shkodër [video]

on October 6, 2016 at 5:39 pm

Kroatët në Shkodër: Vrite serbin (Video)

on October 5, 2016 at 10:39 pm

Polici emocionohet nga kënga rapsodike, shtie në ajër me pistoletë zyrtare (Video)

on October 5, 2016 at 12:35 pm

Kush u bë mollë sherri mes Shkurtes e Shyhretes?

on October 2, 2016 at 11:20 pm

Babai i Triumf Rizës akuzon 2 njerëz të fuqishëm të LDK-së që kanë ndihmuar Enver Sekiraqën

on October 2, 2016 at 12:21 pm

Ndërron jetë boksieri i njohur (FOTO)

Boksieri 25-vjeçar nga Skocia Mike Towell, ka ndërruar jetë pas meçit me boksierin nga Uellsi, Dale Evans të zhvilluar në Glasgow, përcjellë Gazetaolle.com nga mediat angleze. Boksieri i njohur pas ndeshjes u dërgua në spital dhe ndërroi jetë pas lëndimeve të pësuara. Towell është boksieri i tretë profesionist që ka ndërrua jetë në Britaninë e Madhe nga lëndimet e pësuara […]

on October 1, 2016 at 7:09 pm

Publikohet Balada e Medes, Kujdes leht mund te qani..!!

on October 1, 2016 at 12:47 am

Shqiptari në Itali digjet me benzinë, gruaja hidhet nga ballkoni

on October 1, 2016 at 12:44 am

Ky eshte djali i Shyhretes,ajo publikon foto te nuses me djalin e saj qe u martuan sod.. (FOTO EXLUZIVE nga DASMA..)

on September 18, 2016 at 2:18 am

Ky është lëngu i vetëm që duhet konsumuar çdo mëngjes