VIDEO

“Ça bën ky k*rva?”, plas gallata e lojtarëve të kombëtares me Kaçen (FOTO)

“Ça bën ky k*rva?”, plas gallata e lojtarëve të kombëtares me Kaçen (FOTO)

Ja sëmundja e pashërueshme e Edi Ramës, e zbulon Ilir Meta

Ja sëmundja e pashërueshme e Edi Ramës, e zbulon Ilir Meta

Ilir Meta është i ftuar në emisionin “Debati në Channel One” me gazetarin Roland Qafoku, nga ku ka bërë akuza të forta ndaj Ramës dhe liderit të opozitës Basha. Ndër të tjera Meta tha se Rama ka një problem, “i cili ka të bëjë me mosmirënjohjen që ai e ka një sëmundje të pashërueshme”. Intervista me gazetarin më poshtë: Meta: […]

Kështu i torturon brutalisht ushtria e ISIS-it robërit (Video)

Kështu i torturon brutalisht ushtria e ISIS-it robërit (Video)

Ushtria e Irakut ka ndërmarrë një betejë të fuqishme për të çliruar Mosulin nga kthetrat e ISIS-it, por video tronditëse nga beteja kanë alarmuar institucionet ndërkombëtare. Të dhënat e ekspozuara raportojnë për tortura dhe abuzime me robërit e dyshuar për lidhje me terroristët. Shumica prej tyre akuzohen se janë anëtarë të “SIS”. Videot janë publikuar nga një fotograf i Ministrisë […]

Shqiptarë a jeni gati? Në Shkup luhet ndeshja Real – Man Utd

Shqiptarë a jeni gati? Në Shkup luhet ndeshja Real – Man Utd

Superkupa e Evropës ofron një mundësi të mirë për tifozët shqiptarë. Real Madrid dhe Manchester United do të përballen mes vete në finalen e Superkupës së Evropës. Kjo finale do të organizohet në ‘Filipi II’ në Shkup më 8 gusht. Tifozët shqiptarë do të kenë një mundësi të mirë të ndjekin nga afër përplasjen e dy skuadrave më të mëdha […]

Forcat speciale amerikane të trajnuara për ekstremet e paprekshme

Forcat speciale amerikane të trajnuara për ekstremet e paprekshme

Millovani 44 vjeçar nga Serbia, martohet me vajzën 22 vjeçare nga Shkodra, ia mer dorën vjehrrës shqiptare (Foto)

Millovani 44 vjeçar nga Serbia, martohet me vajzën 22 vjeçare nga Shkodra, ia mer dorën vjehrrës shqiptare (Foto)

E bija heroit të Kosovës – Daut Haradinajt: O vrasës si e kujton Rexhë Osajn ushtarin e Rugoves

E bija heroit të Kosovës – Daut Haradinajt: O vrasës si e kujton Rexhë Osajn ushtarin e Rugoves

URGJENT! NXIRRENI NGA SHTËPIA KËTË LULE: Fletët e saj të helmëta mund t’ju vrasin për 15 minuta!

URGJENT! NXIRRENI NGA SHTËPIA KËTË LULE: Fletët e saj të helmëta mund t’ju vrasin për 15 minuta!

Hidhet foshnja e posalindur në mbeturina (Kujdes Pamjet +18)

Hidhet foshnja e posalindur në mbeturina (Kujdes Pamjet +18)

Albin Kurti përballet më një moment të sikletshëm (Video)

Albin Kurti përballet më një moment të sikletshëm (Video)