VIDEO

on April 15, 2017 at 4:17 pm

Momenet kur vetura përplaset në shpejtësinë 170 km në orë (VIDEO)

on April 15, 2017 at 4:16 pm

Reagimi i babait kur kuptoi për gjininë e fëmijës (Video)

on April 14, 2017 at 3:43 pm

Katër mënyra interesante për të krijuar një bishtalec modern (video)

on April 14, 2017 at 3:41 pm

Rëndësia psikologjike e prezencës së babait për fëmitë(Video)

on April 13, 2017 at 7:09 pm

7 Iluzionet optike me interesante qe keni pare ndonjehere

on April 9, 2017 at 4:21 pm

I mori të dashurën, shqiptari i bën atentat me armë grekut (Video)

on April 8, 2017 at 11:12 pm

Nxirret anija gjigante e fundosur me 1400 makina! Nuk do ta besoni cfarë kishte ngelur nga e gjithë kjo!(video)

on April 8, 2017 at 10:48 pm

Kapën gjarprin gjigant – nëse do ta mbysnin “do të ishte një humbje për ta”! (Video)

on April 8, 2017 at 10:42 pm

Grushte e shqelma në mes të Tiranës (VIDEO)

Një sherr raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e njohur si farmacia 10 në Tiranë. Kamera amatore e publikuar nga JOQ ka fokusuar dy djem që po zihen me njëri-tjetrin. Nuk ka ndonjë informacion në lidhje me shkakun e sherrit, por duket se si të dy djemtë kanë ndalur makinat në mes të rrugës dhe kanë filluar […]

on April 6, 2017 at 11:42 am

Nëse e pini këtë lënge 4 dit nga 1 litër ju do të dobsoni 4kg (video)