E dhimbshme gjendja e Angelina Jolie, aktorja bjen në 35 kg (Foto)

Ndarja e saj me Brad Pitt dhe problemet me të cilat ata janë përballur kanë qenë titujt që më së shumti kanë qëndruar nëpër ballinat e revistave të njohura amerikane, shkruan lajmi.net

Ani pse Angelina njihet si një femër tepër e fortë së fundmi nuk kemi lajme të mira për të.

Sipas gazetës amerikane ‘National enquirer’ aktorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe tani ka rënë në vetëm 35 kilogram.

Fotografia e cila po qarkullon në media i ka tronditur fansat e saj dhe ka pasur të atillë që kanë thënë se kjo është montazh.

Thuhet se Jolie është shtrirë në spital./Lajmi.net/