Ndërron jetë humoristi i njohur (Foto)

Humoristi Hasan Gashi ka ndërruar jetë para pak minutash, raporton “Zeri.info”.

Hasan Gashi i cili ka qenë mjaftë i pranishëm në skeçe të ndryshme të Cimës dhe Lecit, ka ndërruar jetë sot.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rasim Thaçi-Cima, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, transmeton “Zeri.info”.

Postimi i plotë i Cimës:

Papritmas ndërroi jetë shoku im , Hasan Gashi.

U prefsh në paqe shoku im , dhe gjithmonë do të kujtojmë me shumë mall.