Other News

Më dhunuan deri në alivanosje, ma vranë vëllain e kunatën dhe serbi më thoshte “do ta lindësh një djalë me mua” (Video)

Më dhunuan deri në alivanosje, ma vranë vëllain e kunatën dhe serbi më thoshte “do ta lindësh një djalë me mua” (Video)

InfoPress / Sahide Dedushi Lufta ka shumë të papritura dhe gjithmonë sjellë shumë dhimbje. Gazeta InfoPress sjellë një rrëfim emocional të një vajze të dhunuar, së cilës sebrët ia kanë vrarë pothuajse gjithë familjen. Është e pamundur që ta lexoni deri në fund dhe të mos ju pikojnë lotët. Një rrëfim i thellë, emocional dhe që të prekë thellë në […]

Kosovari mëson gruan braziliane të bëjë fli (VIDEO)

Kosovari mëson gruan braziliane të bëjë fli (VIDEO)

Agron Hasani nga Prishtina ishte mysafiri i parë në edicionin e ri të emisionit “JETA” në kuadër të Expressit në KTV. Hasani tash e 18 vite jeton në Zelandën e Re. Atje është pronar i një restoranti. Pas 9 viteve, ai është kthyer në vendlindje bashkë me gruan e tij nga Brazili, Thamara. Në “JETA” ai ka treguar për vështirësitë […]

Nuk do ta besoni, Millosheviç shfaqet i gjallë, ja ku jeton ai për momentin! (Video)

Nuk do ta besoni, Millosheviç shfaqet i gjallë, ja ku jeton ai për momentin! (Video)

Dyshimi se diaktorit Milosheviç pas “vdekjes” ende është gjallë dita ditës shtohen. Sidomos pas asaj se në trupin e tij u gjet një drogë që shkakton një gjendje hutimi të përgjithshëm, e cila i kishte shkaktuar “vdekjen e përkohshme”. Veç kësaj, të vërtetës më shumë i afrohet edhe fakti se askush nuk do të zhvarrosë trupin e tij për të […]

Hoxhë Halil Kastrati: Ka ardh njëri i ka dhanë 40.000 Euro sadaka, dhe kan thanë: Pash Zotin mos ma përmend emrin (Video)

Hoxhë Halil Kastrati: Ka ardh njëri i ka dhanë 40.000 Euro sadaka, dhe kan thanë: Pash Zotin mos ma përmend emrin (Video)

Mbyllet aksioni per familjen Gashi nga Majaci i Podujeves Falenderojm vellaun Sheremet Tahiri nga fshati Sfeqla e Podujeves, i cili mori persiper krejt ndertimin e shtepis per kete familje Ju kerkojm falje te gjithe atyre qe na jan lajmeru per ta ndihmuar kete familje duke ju thene qe aksioni u mbyll.  Zoti ju shperblefte te gjitheve Video

Ja çfarë ndodhi mbrëmë mes Shkurtes e Shyhretes (Foto)

Ja çfarë ndodhi mbrëmë mes Shkurtes e Shyhretes (Foto)

Elbasan/ Dashi me 4 brirë i shpëton kurbanit, kjo është arsyeja e habitshme

Elbasan/ Dashi me 4 brirë i shpëton kurbanit, kjo është arsyeja e habitshme

Video që po bën xhiron e botës, i riu përlotet pasi mëson se babai i tij…

Video që po bën xhiron e botës, i riu përlotet pasi mëson se babai i tij…

“ I pritet koka” në një aksident, mjekët ia ngjitin kokën fëmijës 16 muajsh (VIDEO)

“ I pritet koka” në një aksident, mjekët ia ngjitin kokën fëmijës 16 muajsh (VIDEO)

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës (Mesazhet)

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës (Mesazhet)

Tradhëtia është një nga format më të qarta se diçka nuk shkon në një marrëdhënie ose thjesht njëri nga partnerët ka probleme dhe drejtohet në krahët e dikujt tjetër.Kësaj radhe rasti vjen nga dy efektivë të policisë që kanë një marrëdhënie të fshehtë jashtëmartesore. Publikimi i bisedës është bërë në Facebook nga fanpage-i “Lolita”, të cilët kanë shpjeguar se është […]

Vendosi një top nga letra e aluminit në lavatriçe, vetëm pak njerëz e dinë këtë truk, ja pse!

Vendosi një top nga letra e aluminit në lavatriçe, vetëm pak njerëz e dinë këtë truk, ja pse!

Punët e shtëpisë nuk janë ndoshta aktiviteti ynë i preferuar. Larja e enëve pas drekës, pastrimit të pluhurit, larja e rrobave e kështu me radhë. Kështu, dikush e di një trik të mahnitshëm për larjen e rrobave, të cilin e ka ndarë me të gjithë në internet. Lajmi i mirë është se falë kësaj këshille të dobishme, ju do t’i […]