Other News

Shkenda Dubova dehet në dasmën e Labit, thyen gotën në mes të rrugës

Shkenda Dubova dehet në dasmën e Labit, thyen gotën në mes të rrugës

Momenti kur Labi dhe gruaja e tij e kallin dasmën e tyre

Momenti kur Labi dhe gruaja e tij e kallin dasmën e tyre

Moderatori vë në siklet Hoxhë Elvis Naçi para bashkëshortes: “A është burri për 7 gra?” (Video)

Moderatori vë në siklet Hoxhë Elvis Naçi para bashkëshortes: “A është burri për 7 gra?” (Video)

I ftuar këtë javë n’Kosovë Show ishte hoxhë Elvis Naçi. Ai njihet si një hoxhë modern dhe ligjëratat e tij në rrjetet sociale janë shumë të ndjekura. Hoxhë Elvis…   I ftuar këtë javë n’Kosovë Show ishte hoxhë Elvis Naçi. Ai njihet si një hoxhë modern dhe ligjëratat e tij në rrjetet sociale janë shumë të ndjekura. Hoxhë Elvis Naçi […]

Hoxhë Elvis Naçit i futet gruaja në emision, ky është reagimi i tij (Video)

Hoxhë Elvis Naçit i futet gruaja në emision, ky është reagimi i tij (Video)

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn. Hoxha Elvis Naçi, ka ftuar për unitet pa dallim të fesë Se çka thotë ai shikojeni videon:

Dasma e Labit:Nuk do ta besoni se cila këngëtare rrezikoi të binte nga treni(Foto)

Dasma e Labit:Nuk do ta besoni se cila këngëtare rrezikoi të binte nga treni(Foto)

Për njërën nga të ftuarat e dasmës së Labit me Qendresën,  respektivisht artisten e njohur shqiptare dasma ka mundur të jetë me fatalitet. Dihet tashme se Labi kishte shkuar për të marr nusen me tren, ndërkohe që miq dhe këngëtarë të shumtë I janë bashkangjitur atij. Mirëpo këngëtarja Violeta Kajtazi për pak sa nuk ka rënë nga treni duke u […]

DAÇIQ: I KAM KËNDUAR ERDOGANIT E RAMËS – KËSHTU FITOJMË PASI ME…

DAÇIQ: I KAM KËNDUAR ERDOGANIT E RAMËS – KËSHTU FITOJMË PASI ME…

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, në një tekst autorial për gazetën ‘Alo’ të shkruar për 100 ditshin e qeverisë së re serbe ka folur për diplomacinë aktuale të Serbisë, duke thënë se ajo është në ditët më të mira të saj. Ai me këtë rast ka përmendur edhe rastin e këndimit para presidentit turk Reccep Tayyip Erdogan, […]

Kajtazi: Urdhërdhënës i sulmit ndaj meje është Milaim Zeka

Kajtazi: Urdhërdhënës i sulmit ndaj meje është Milaim Zeka

 Vehbi Kajtazi ka folur pasi Prokuroria ka ndalur për 48 orë Fitim Thaqin, të dyshuarin kryesor, që e sulmoi, të premten në një lokal në Prishtinë. Ka dhënë versionin e tij se Thaqi është vetëm ekzekutuesi ndërsa urdhërdhënës dhe ideator i sulmit është ish-gazetari, tani deputeti, Milaim Zeka. Themeluesi i portalit “Insajderi” thotë se deputeti i NISMA-s i përfshirë në […]

Tensione në Drenicë: Ooo hajdi hajna hajdi, o hajdi rrenca hajdi’ (Video)

Tensione në Drenicë: Ooo hajdi hajna hajdi, o hajdi rrenca hajdi’ (Video)

Presidenti: Shqipëria e ka obligim kushtetues t’i pajisë kosovarët me pasaporta

Presidenti: Shqipëria e ka obligim kushtetues t’i pajisë kosovarët me pasaporta

Surpriza më e këndshme për çiftin – Nuk do ta besoni çfarë ka bërë kryeministri Haradinaj për ta

Surpriza më e këndshme për çiftin – Nuk do ta besoni çfarë ka bërë kryeministri Haradinaj për ta