November 23, 2016 at 6:35 pm

Shkojnë në Turqi si futbollistë, përfundojnë duke pjekur qebapa (VIDEO)

loading...

10-12-650x358

Sulmuesi i Fenerbahces, Mousa Sow dhe ish-futbollisti i Besiktas, Demba Ba të cilët kanë kaluar një fundjavë së bashku. Dy lojtarët e njohur kanë pjekur së bashku qebapë, duke i imituar kuzhinierët turq që shquhen për këtë specialitet.

LEXO:  Gjermani: E lidh gruan prej makine dhe e tërheq zvarrë nëpër rrugë (Video)
.