Post Tagged with: "lajme"

on April 22, 2017 at 10:02 pm

Duket sikur fabrikë nga jashtë, por shikojeni çfarë ka brenda (Foto)

on April 21, 2017 at 9:36 pm

Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, ‘fiksohet’ pas…?

on April 21, 2017 at 2:21 pm

Ja si dukeshin këngëtarët e njohur kur ishin fëmijë (Foto)

on April 20, 2017 at 7:20 pm

Zukerberg nënshkruan vdekjen e celularëve të mençur

on April 20, 2017 at 5:42 pm

Tipari që i bën gratë shefe më të mira se burrat

on April 20, 2017 at 4:42 pm

Big Mama publikon foto nga shtrati me…

on April 20, 2017 at 1:24 pm

Këto pesë shenja fizike, tregojnë se dikush, me siguri është duke ju gënjyer

Kujt i nevojiten makinat e shtrenjta që detektojnë gënjeshtrën? Gënjeshtarët e tregojnë veten gjithmonë, e kjo është e vërtetë. Nuk është e nevojshme t’i lidhni me pajisje të sofistikuara, apo t’i drogoni siç bën FBI, për të nxjerrë një të vërtetë, transmeton Telegrafi. Dr. Lillian Glass, autor i librit “Gjuha e Trupit”, ka zbuluar pesë shenja bazike, me të cilat […]

on April 20, 2017 at 1:09 pm

Mënyra natyrale për zhdukjen e thinjave

Pavarësisht moshës, flokët e thinjur janë problem për shumë njerëz, femra dhe meshkuj. Thinjat janë tregues i pashmangshëm i plakjes, por që mund të reduktohet nëse tregon kujdes edhe me produktet e shtëpisë. Siҫ dihet, thinjat dalin për shkak të humbjes së melaninës, e cila shkaktohet nga deficiti në prodhimin e melanociteve. Me daljen e thinjave, një tjetër problem shqetësues […]

on April 20, 2017 at 12:37 pm

Ja 15 metoda si mund të përdoret sfungjeri, e që nuk na ka shkuar ndër mend (Video)

Të gjithë e përdorimin për pastrimin në kuzhinë, por nuk na kanë shkuar ndër mend metoda e tjera të përdorjes së tij. Sfungjeri mund të ketë aplikim më të gjerë sesa ajo që ne e përdorim çdo ditë, shkuan lajmi

on April 19, 2017 at 4:24 pm

Apple licencohet për veturat pa shoferë! (Video)