Post Tagged with: "sport"

Shifrat e çmendura/Sa paguhen Fevziu, Çani e Gjebrea për 1 sekond reklamë?

Shifrat e çmendura/Sa paguhen Fevziu, Çani e Gjebrea për 1 sekond reklamë?

Masivi shkëmbor zë poshtë “Range Roverin”, 2 burra dhe një grua mbeten të vdekur

Masivi shkëmbor zë poshtë “Range Roverin”, 2 burra dhe një grua mbeten të vdekur

Zbardhet misteri i çantës me 115 mijë Euro që u dorëzua në polici

Zbardhet misteri i çantës me 115 mijë Euro që u dorëzua në polici

Lajm i mirë për kosovarvët që marrin paga në Zvicër, kontaktoni në këtë numër

Lajm i mirë për kosovarvët që marrin paga në Zvicër, kontaktoni në këtë numër

Skema e mashtrimit me viza – Insajderi sjell bisedat mes Milaim Zekës e Ilir Krasniqit

Skema e mashtrimit me viza – Insajderi sjell bisedat mes Milaim Zekës e Ilir Krasniqit

A jeni përgatitur për dimër, ja kur pritet të bjerë borë

A jeni përgatitur për dimër, ja kur pritet të bjerë borë

Ditën e sotme masa të ngrohta ajrore, përkohësisht do të sjellin përmirësim të motit me kthjellime dhe rritje të temperaturave edhe mbi vlera mesatare Nga dita e premte, një front i ftohtë nga veriu i kontinentit do të kaloj mbi rajon, ku në orët e pasdites dhe mbrëmjes do të krijoj kushte për mot më të ftohtë dhe reshje shiu, […]

2 vjeçari që u gjend i vdekur, kishte qenë viktimë e dhunës së të dashurit të nënës

2 vjeçari që u gjend i vdekur, kishte qenë viktimë e dhunës së të dashurit të nënës

Fëmija gjendet i vdekur me lëndime të shumta të tmerrshme, pasi u vra nga I dashuri i dhunshëm i nënës. Dy vjeçari Teddy Tilston kishte plagë në kokë, vesh, buzën e sipërme, qafë, nofulla, bark dhe prapa, si dhe gjakderdhje në tru kur u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Birkenhead, transmeton Indeksonline. Craig Smith- i dashurit i […]

Informacion që duhet ta marrë çdo prind / Ja nga çfarë po u dëmtohet rënd truri fëmijëve tuaj, mund ta ndaloni

Informacion që duhet ta marrë çdo prind / Ja nga çfarë po u dëmtohet rënd truri fëmijëve tuaj, mund ta ndaloni

Një studim i fundit zbulon se çfarë ndodh me trurin e fëmijëve që përdorin tabletat. Ne shohim fëmijët që luajnë me telefona, kompjuter dhe tableta çdo ditë. Teknologjia po bëhet pjesë integrale e shoqërisë dhe shumë shkolla po kalojnë nga letra në ekranet me prekje nëpër klasat e tyre. Tabletat janë të përshtatshme dhe nuk shpërdorojnë letër… Ja videoja e […]

“Jam me karakter, ty të zhvirgjëroj nga pas, ik se të q*va ropt”, Fabjana shpërthen në video live

“Jam me karakter, ty të zhvirgjëroj nga pas, ik se të q*va ropt”, Fabjana shpërthen në video live

Mos të të shoh surratin në Instën time se të q*va ropt. Ia q* motrën. E kanë idenë me kë po flasin këta mo? Kam 6 o k*r. Kur të dojë të vijë njëherë. Këtu jam. Një copë idjoti që ka pah aty adresa m foto të komshiut, më tregon mua Hollandën. Të bën edhe për idjot. Bën edhe p*dhin […]

Mësohen motivet e vrasjes në Mynnih, ku mbetën edhe 3 viktima shqiptare

Mësohen motivet e vrasjes në Mynnih, ku mbetën edhe 3 viktima shqiptare